ניתוח טכני מצולם בבריכה 10% הנחה תינתן לתקופה של 6 חודשים ו-20% הנחה תינתן לתקופה של 12 חודשים. ההנחה תינתן בסוף התקופה צור קשר עוד היום וקבע את תוכנית האימונים המתאימה לך!
תוכנית אימון אישית

"הכאב הוא רגעי,
התהילה היא נצחית"

לאנס ארמסטרונג

תוכניות אימון

במהלך הקריירה הספורטיבית של ליאור הוא השתתף באינספור תחרויות, מירוצים ומסעות, הן בזירה המקומית והן בזירה הבינלאומית ונחשף לשיטות אימון רבות ומגוונות.

נסיונו העשיר, יכולותיו הספורטיביות, אופיו הנמרץ והכריזמטי בשילוב יכולות הדרכה מוכחות יסייעו לליאור לתפור עבורך את תוכנית האימון המתאימה למידותיך!

תוכנית אימון בסיסית תוכנית אימון מתקדמת תוכנית אימון מקצועית

 

תוכנית אימון אישית בנויה על שלושה מרכיבים עיקריים:

קביעת יעדים ראויים וברי השגה: תחרויות מטרה אטרקטיביות, מאתגרות ומגשימות

כל חברה מציבה לעצמה יעדים מדידים וברורים. מדוע? בכדי למקסם את יכולות הארגון ולהניע את העובדים למצוינות והישגיות, מנהלי החברה מציבים מטרות ברורות אשר משמשות אבני דרך לכלל הארגון. ספורטאי, בין אם מדובר בספורטאי הישגי או חובב, חייב לראות לנגד עיניו תחרות מטרה ראויה, ברת השגה וזאת על מנת שיתמיד בשגרת האימונים ויבוא על סיפוקו.

תחרות יעד זו, היא אשר תקים אותך מהמיטה בבוקר חורפי לאימון רכיבה עם החברים, תדרבן אותך לשלב ריצה קסומה ברחובותיה של עיר אירופאית במהלך נסיעת עבודה והיא אשר בסופו של דבר תביא אותך למיצוי יכולתך בזמן נתון ולהגשמה הגשמה עצמית!

התמדה: תוכנית אימון מגוונת ואתגרית

שגרה זה רע? שגרת אימונים של ספורטאי סיבולת הינה תובענית הן מההיבט הפיסי והן, ובמיוחד מההיבט המנטאלי. במטרה למנוע שחיקה עלינו לבנות תוכנית מותאמת אישית למתאמן ואשר תיהיה מגוונת כמה שניתן וכל זאת בהתאם ליכולותיו האישיות של הספורטאי, אילוצי זמן ומשפחה ובכפוף לתוכנית המטרה.

מעקב צמוד: שיחות מעקב אישיות, טסטים אישיים ותחרויות ביניים

מעקב צמוד ויד על הדופק יאפשרו למאמן ולספורטאי לבדוק את אופן ההתקדמות והביצועים וכן לבצע שינויים במידה ודרוש (כתוצאה ממחלה, נסיעת עבודה, פציעה וכד'). הקשר האינטימי בין מאמן לספורטאי לכל אורך תוכנית האימון הם אשר הופכים את המסע לכיוון היעד הנכסף לקסום ומלא אתגרים. למקומות, היכון, צא!!!

ליאור ישמח מאוד לחלוק מניסיונו העשיר והמגוון בתחום ספורט הסיבולת בכלל וספורט הטריאתלון בפרט עם כל המעוניין בכך.
הנך מוזמן לבחור במסלול הנוח והמתאם לך ביותר:

הצטרף עוד היום לחודש נסיון